Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

%100 Yerli %100 Outdoor

Her markanın bir tasarım anlayışı ve hitap ettiği kitle vardır. Ülkemizde, büyük veya küçük bütün ithal outdoor markalar bulunmaktadır. Bu bir çeşitlilik ve tedarik kolaylığı sunmasına rağmen, öncelikle fiyat dezavantaj olarak karşımıza çıkar. Ayrıca, kalıp ve bedenlerdeki farklılıklar da ülkelere göre farklılıklar gösterebilmektedir. Kendi markamı yaratma fikri oluştuğunda, şüphesiz birçok zorlukları olmasına rağmen, doğa sporlarındaki 30 yıllık deneyim ve halen aktif bir kullanıcı olarak edindiğim kişisel tecrübelerim en büyük artılarım oldu. 2008 yılından bu yana, kendi tasarım anlayışımla doğa severlere sunduğum ürünler kullanıcıların beğenisiyle bugün en popüler yerli marka olmamızı sağlamıştır.

Outdoor giysilerinin özenle seçilmesi gerekir. Treking, dağcılık, tırmanış faaliyetlerinde bedenimiz hiçbir spor dalında olmadığı kadar dış hava koşullarına açıktır. Efor esnasında ortaya çıkan tere karşı vücudumuzu kuru tutabilmek, soğuk/sıcak yada rüzgar/yağış gibi dış faktörlere karşı vücudumuzu koruyabilmek ve vücut ısısını dengede tutmak giysilerimiz vasıtası ile olur. İşte bu nedenle ter emiciliği yüksek, çabuk kuruyan, nefes alabilme özelliği yüksek ve vücut ısısını dengeleyebilen özelliklere sahip rahat ve işlevsel giysiler tercih etmeliyiz. Bundan dolayı, giysilerimizi seçerken kumaş özelliklerine ve modelin kullanım gereksinimlerine karşılık vermesine dikkat etmeliyiz.
Markamızın temel felsefesi bu özellikleri en üst seviyede karşılayan kumaşlar ile rahat ve fonksiyonel modeller tedarik etmektir. Bambu/Nylon/Spandex yada rüzgar geçirmeyen 3 kat laminasyon mikro polar kumaşlar ağılıklı olarak kullandığımız kumaş kaliteleridir.

%100 Yerli %100 Outdoor

Her markanın bir tasarım anlayışı ve hitap ettiği kitle vardır. Ülkemizde, büyük veya küçük bütün ithal outdoor markalar bulunmaktadır. Bu bir çeşitlilik ve tedarik kolaylığı sunmasına rağmen, öncelikle fiyat dezavantaj olarak karşımıza çıkar. Ayrıca, kalıp ve bedenlerdeki farklılıklar da ülkelere göre farklılıklar gösterebilmektedir. Kendi markamı yaratma fikri oluştuğunda, şüphesiz birçok zorlukları olmasına rağmen, doğa sporlarındaki 30 yıllık deneyim ve halen aktif bir kullanıcı olarak edindiğim kişisel tecrübelerim en büyük artılarım oldu.
Webtasarims © 2024. All Rights Reserved.
Webtasarims © 2024. All Rights Reserved.